Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 11/40 |
Mooie zeefdruk van Doris Groeneveld uit 1978. Nummer: 11/40. Titel: kuilgrassilo (Westfriese zeedijk). Afmetingen blad: H70 x b80 cm. Afmetingen beeld: H60 x b70 cm .Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | Goed | ||
Conditie: in goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. De verzendkosten zijn wat hoger omdat het werk plat of in een grote koker moet worden verzonden i.v.m. de dikte van het papier. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 6-5-2020 om 17:47 |
Eindtijd | 7-6-2020 om 0:29 |