Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1986 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Abstrakt |
Thema | Text |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 91.5 x 63 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 120 |
grote litho van Eli Content, in mint condition, aangeboden zonder map, potloodgesigneerd oplagenummer en monogram '86.
blad 63 x 91.5 cm, 4 drukgangen op BKF Rives 270 grams in een oplage van 120 exemplaren, gedrukt doorMarcel Kalksma Handmade Prints.
uitgegeven door Schriever Editions, voor (en provenance) Hofhuis Schriever grafisch ontwerpers, november 1986
Zustand | Wie neu |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 25-8-2022 um 18:36 |
Endzeit | 7-10-2022 um 23:35 |