Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1986 |
Technique | Lithographie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Abstrait |
Sujet | Texte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 91.5 x 63 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 120 |
grote litho van Eli Content, in mint condition, aangeboden zonder map, potloodgesigneerd oplagenummer en monogram '86.
blad 63 x 91.5 cm, 4 drukgangen op BKF Rives 270 grams in een oplage van 120 exemplaren, gedrukt doorMarcel Kalksma Handmade Prints.
uitgegeven door Schriever Editions, voor (en provenance) Hofhuis Schriever grafisch ontwerpers, november 1986
État | |
État | État neuf |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 25-8-2022 à 18:36 |
Heure de fin | 7-10-2022 à 23:35 |