Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1979 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 13.5 x 13.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar: Emilio Armengol
Titel: Abstracte compositie
Lithografie (1979), handgesigneerd. Genummerd 286/500
Afmeting blad: 13,5 x 13,5 cm
Voor de conditie van het werk, zie foto’s.
Verzending is op eigen risico en in overleg.
Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Breda of Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 7-6-2018 um 18:18 |
Endzeit | 18-6-2018 um 21:44 |