Jan Reinder Adema - Verleumdungen
Joan Gardy Artigas - Chinesischer Stierkampf
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1994 |
Technik | Aquarell |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 99 x 64 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Ernst Vijlbrief (1934-2010).
Abstractie.
Origineel werk van aquarel op handgeschept papier.
Gesigneerd met potlood.
1994.
Werk in goede staat. Gebogen blad door aquarel, scheurtje aan boord rechts onder.
Afmetingen: 99x64cm.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Zustand | Gut | ||
Gebogen blad door aquarel, scheurtje aan boord rechts onder | |||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Oelegem, Belgien |
Startzeit | 18-4-2020 um 10:02 |
Endzeit | 2-5-2020 um 20:26 |