Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Jahr | 1994 |
Technik | Gemischte Technik |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64 x 99 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Ernst Vijlbrief (1934-2010).
Titel: "Groene vogel boven Azoren".
Origineel werk van aquarel op handgeschept papier.
Gesigneerd met potlood.
1994.
Proper blad. Golving door inkt.
Blad: 64x99cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Zustand | Gut | ||
Golving door inkt. | |||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Oelegem, Belgien |
Startzeit | 5-12-2019 um 22:34 |
Endzeit | 19-12-2019 um 19:52 |