David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Jahr | 2001 |
Technik | C-Print |
Stil | Realistisch |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 20 x 14 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 20 x 14 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | HC XX/XX |
Originele foto van Erwin Olaf uit de serie "Paradise Portraits" uit 2001. Afgebeeld is "Renee". De foto meet 20 x 14 cm en is "hang klaar". De serie is in een editie van 60 plus 20 HC exemplaren uitgegeven door Reflex Modern Art Gallery. De originele foto's zijn op de achterzijde gesigneerd, genummerd (HC XX/XX) en gedateerd. De foto is gemonteerd tussen aluminium en diasec. Er is een beschermende folie op de foto om beschadigingen te voorkomen.
Zustand | Wie neu | ||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Muiden, Niederlande | ||