Joyce van Rijn - Gouache de 1974
Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Non signé ou signature illisible - Barday (?)
Anthon Hoornweg - Statue en bronze d'une divinité égyptienne - 1987 - 18/20 - Signée
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Année | 2001 |
Technique | C-Print |
Style | Réaliste |
Dimensions | 20 x 14 cm (h x l) |
incl. cadre | 20 x 14 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | HC XX/XX |
Originele foto van Erwin Olaf uit de serie "Paradise Portraits" uit 2001. Afgebeeld is "Renee". De foto meet 20 x 14 cm en is "hang klaar". De serie is in een editie van 60 plus 20 HC exemplaren uitgegeven door Reflex Modern Art Gallery. De originele foto's zijn op de achterzijde gesigneerd, genummerd (HC XX/XX) en gedateerd. De foto is gemonteerd tussen aluminium en diasec. Er is een beschermende folie op de foto om beschadigingen te voorkomen.
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Muiden, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.