Ronald Boonacker - Mediterranes Gemälde GERAHMT (Echtheitszertifikat) KOSTENLOSER VERSAND
Georges Dayez - Toledo, die Vergewaltigung der Degollada
Ronald Boonacker - Provence, Frankreich GERAHMT
Mohammed Quraish - Siebdruck, 123456789 – gerahmt
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Technik | Bronze |
Maße | 21 x 15 x 11 cm (h x b x t) |
Gewicht | 3747 gramm |
Signiert | Hand signiert |
Den Hartog volgde van 1971 tot 1976 een kunstopleiding aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen en kreeg daar les van onder anderen Arie Teeuwisse en Bram Roth. Hij begon aanvankelijk met het maken van beeldhouwwerken in keramiek, maar bekwaamde zich daarna in het bronsgieten.
Den Hartog is bekend om zijn gestileerde bronzen dierfiguren.[2] Met name vogels en stieren zijn terugkerende onderwerpen. Ook zijn dochter Eline diende hem tot inspiratie, zoals is te zien aan zijn beelden met betrekking tot ballet en zwemles.[3] Hij streeft naar een zekere speelsheid en humor in zijn werk, die goed is terug te vinden in zijn behandeling van thema's uit de Griekse mythologie, onder andere Leda en de zwaan en Europa en de stier.
Zustand | Sehr gut | ||
In zeer goede staat | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 1-8-2020 um 14:48 |
Endzeit | 15-8-2020 um 12:15 |