Rik van Iersel - dessin au fusain 'Figure' - 1989
John Lie a Fo - Bouteille Rouge
Nicolaas Wijnberg - Lithographie signée - "Libertad" - 1983 - 16/100
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Bronze |
Dimensions | 21 x 15 x 11 cm (h x l x p) |
Poids | 3747 grammes |
Signé | Signé à la main |
Den Hartog volgde van 1971 tot 1976 een kunstopleiding aan de Rotterdamse Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen en kreeg daar les van onder anderen Arie Teeuwisse en Bram Roth. Hij begon aanvankelijk met het maken van beeldhouwwerken in keramiek, maar bekwaamde zich daarna in het bronsgieten.
Den Hartog is bekend om zijn gestileerde bronzen dierfiguren.[2] Met name vogels en stieren zijn terugkerende onderwerpen. Ook zijn dochter Eline diende hem tot inspiratie, zoals is te zien aan zijn beelden met betrekking tot ballet en zwemles.[3] Hij streeft naar een zekere speelsheid en humor in zijn werk, die goed is terug te vinden in zijn behandeling van thema's uit de Griekse mythologie, onder andere Leda en de zwaan en Europa en de stier.
État | |||
État | Très bon | ||
In zeer goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-8-2020 à 14:48 |
Heure de fin | 15-8-2020 à 12:15 |