Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Blick auf den Hafen |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 60 x 100 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 77.5 x 117.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.
Zustand | Beschädigt |
Vergeelde vernis en oppervlaktevuil, daarnaast onthechting van de verf en verfverlies in het onderste stuk van het schilderij. Staat lijst: Oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd. | |
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 15-3-2019 um 10:36 |
Endzeit | 18-3-2019 um 21:59 |