Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
FERRY SLEBE
NAAKTEN in het PARK
olieverf op linnen geplakt op board in de maat 22.5 x 33 cm
Gesigneerd links FS in oud lijsje
Goede staat
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Startzeit | 27-3-2014 um 13:28 |
Endzeit | 3-4-2014 um 14:28 |