Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originale Farbzeichnung
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
FERRY SLEBE
STAAND NAAKT BIJ EEN MEER
olieverf op linnen geplakt op board in de maat 23,5 x 28,5 cm
gesigneerd onder monogram FS en 1975
zonder lijst
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Startzeit | 21-5-2014 um 20:18 |
Endzeit | 30-5-2014 um 20:18 |