Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie litho door Fokko Mees.
Voorstelling getiteld Alpenvee.
Losbladig onder passepartout, zichtmaat 27x21, bladmaat 48x31
Gesigneerd en getiteld l.o. 'Fokko Mees' en 'Alpenvee', genummerd l.o. '18/30'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 8-4-2015 um 20:42 |
Endzeit | 15-4-2015 um 20:42 |