Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie litho door Fokko Mees.
Voorstelling getiteld Alpenvee.
Losbladig onder passepartout, zichtmaat 27x21, bladmaat 48x31
Gesigneerd en getiteld l.o. 'Fokko Mees' en 'Alpenvee', genummerd l.o. '18/30'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 8-4-2015 om 20:42 |
Eindtijd | 15-4-2015 om 20:42 |