Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige houtsnede door Fokko Mees.
Voorstelling van de Ploeger, met paard, ploeg, oogsters en de Dood.
Dit alles ineengebed in een gedicht van A.Roland Holst.
Losbladig, beeldmaat 37x30, bladmaat 59x43
Gesigneerd in potlood r.o. 'Fokko Mees'
Genummerd '3/100' en annotatie 'orig.houtsnede'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 4-2-2014 um 19:46 |
Endzeit | 11-2-2014 um 19:46 |