Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige houtsnede door Fokko Mees.
Voorstelling van de Ploeger, met paard, ploeg, oogsters en de Dood.
Dit alles ineengebed in een gedicht van A.Roland Holst.
Losbladig, beeldmaat 37x30, bladmaat 59x43
Gesigneerd in potlood r.o. 'Fokko Mees'
Genummerd '3/100' en annotatie 'orig.houtsnede'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Heure de début | 4-2-2014 à 19:46 |
Heure de fin | 11-2-2014 à 19:46 |