Herman Brood - Farboffsetlithographie RAY CHARLES von 1993
Pieter de Jode II - Blick auf den Rhein Nr.2
George Marinus Tamson - Lange Jan Middelburg - Radierung
Anthonie Waterloo - Drei Radierungen mit Mängeln
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Bijzondere tekening door Fokko Mees.
Voorstelling van naakte vrouwen en panters.
Losbladig, zichtmaat 25x28
Gesigneerd r.o. 'Fokko Mees'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 19-1-2015 um 19:58 |
Endzeit | 26-1-2015 um 19:58 |