Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert
Markus Raetz - Teppichstruktur
John Martineau - „Harmony in Space“ 1979 - Auflage 30 - handsigniert - nummeriert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1990 |
Technik | Radierung |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets van de Amsterdamse kunstenaar Frank Lodeizen (1931-2013) die hij heeft ingekleurd met koffie. Gesigneerd met potlood. Romeins genummerd. De indruk en inleuring is in goede staat, op de randen om de ets heen zitten wat kleine vlekjes maar voor een deel lijkt dat ook koffie te zijn.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 7-12-2022 um 16:51 |
Endzeit | 15-1-2023 um 11:09 |