Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 49 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 5/27 |
Zeefdruk van Frans de Jong. Nummer: 5/27. Afmetingen blad: H49 x b70 cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b56 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: Het werk is in goede staat. Aan de rechter zijkant, zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Ook op de achterzijde zitten wat plakresten. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout
Zustand | Gut | ||
Het werk is in goede staat. Aan de rechter zijkant, zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Ook op de achterzijde zitten wat plakresten. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 14-6-2018 um 11:39 |
Endzeit | 28-6-2018 um 21:05 |