Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 49 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 5/27 |
Zeefdruk van Frans de Jong. Nummer: 5/27. Afmetingen blad: H49 x b70 cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b56 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: Het werk is in goede staat. Aan de rechter zijkant, zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Ook op de achterzijde zitten wat plakresten. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout
État | |||
État | Bon | ||
Het werk is in goede staat. Aan de rechter zijkant, zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Ook op de achterzijde zitten wat plakresten. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 14-6-2018 à 11:39 |
Heure de fin | 28-6-2018 à 21:05 |