Arabia - Gustaf Nyholm - Aphrodite aus weiß glänzendem Porzellan
George Heidweiller - Arbeit aus dem Jahr 2011
Paul de Lussanet - Liegender Akt - Siebdruck
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Frans Verpoorten.
Voorstelling van charrue's, denkbeeldige voertuigen.
Losbladig, zichtmaat 33x37, bladmaat 43x51
Gesigneerd en getiteld l.o. 'Charrue's, proefdruk, Frans Verpoorten'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Startzeit | 20-7-2015 um 20:57 |
Endzeit | 27-7-2015 um 21:57 |