Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Handgesigneerde kleuren litho op geschept Arches
Kunstenaar: Gabriel Godard (1933, Frankrijk)
Titel: Symphonie en Bleu IV
Techniek: Lithografie
Afmetingen: Papier: 53 x 38 cm, Compositie: 39 x 29 cm
Oplage: 150
Gesigneerd: Handgesigneerd, en genummerd in potlood
Conditie: Goed
Nederland = €11
België en Duitsland = €18
Startzeit | 9-6-2016 um 10:25 |
Endzeit | 19-6-2016 um 10:25 |