Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgesigneerde kleuren litho op geschept Arches
Kunstenaar: Gabriel Godard (1933, Frankrijk)
Titel: Symphonie en Bleu IV
Techniek: Lithografie
Afmetingen: Papier: 53 x 38 cm, Compositie: 39 x 29 cm
Oplage: 150
Gesigneerd: Handgesigneerd, en genummerd in potlood
Conditie: Goed
Nederland = €11
België en Duitsland = €18
Starttijd | 9-6-2016 om 10:25 |
Eindtijd | 19-6-2016 om 10:25 |