Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Handgesigneerde kleuren litho op geschept Arches
Kunstenaar: Gabriel Godard (1933, Frankrijk)
Titel: Symphonie en Bleu IV
Techniek: Lithografie
Afmetingen: Papier: 53 x 38 cm, Compositie: 39 x 29 cm
Oplage: 150
Gesigneerd: Handgesigneerd, en genummerd in potlood
Conditie: Goed
Nederland = €11
België en Duitsland = €18
Heure de début | 9-6-2016 à 10:25 |
Heure de fin | 19-6-2016 à 10:25 |