Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1973 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64.9 x 49.8 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 23-25 |
Guillaume le Roy, Cassette met 7 houtsneden uit 1970.
De deksel van de cassette is gebruikt om een prent te drukken.
oplagenummer 23/25
De 6 werken hebben het formaat van 64.9 x 49.8 cm.
Zustand | Gut | ||
Guillaume le Roy, Cassette met 7 houtsneden uit 1970. De deksel van de cassette is gebruikt om een prent te drukken. oplagenummer 23/25 De 6 werken hebben het formaat van 64.9 x 49.8 cm. | |||
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 13-8-2019 um 11:21 |
Endzeit | 20-8-2019 um 21:57 |