Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64.9 x 49.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 23-25 |
Guillaume le Roy, Cassette met 7 houtsneden uit 1970.
De deksel van de cassette is gebruikt om een prent te drukken.
oplagenummer 23/25
De 6 werken hebben het formaat van 64.9 x 49.8 cm.
Conditie | Goed | ||
Guillaume le Roy, Cassette met 7 houtsneden uit 1970. De deksel van de cassette is gebruikt om een prent te drukken. oplagenummer 23/25 De 6 werken hebben het formaat van 64.9 x 49.8 cm. | |||
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 13-8-2019 om 11:21 |
Eindtijd | 20-8-2019 om 21:57 |