Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Zwei Radierungen''
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Keurig ingelijste houtsnede van de hand van Guillaume le Roy. Goed werk uit 1993 in een oplage van slechts 75 stuks.
Afmeting van de lijst is 48 x 62cm.
Afmeting van het werk is 35 x 50cm.
Zowel het werk als de lijst verkeren in prima conditie.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Woudrichem, Niederlande |
Ort des Objekts | Woudrichem, Niederlande |
Startzeit | 11-6-2018 um 20:02 |
Endzeit | 2-2-2019 um 6:35 |