Jean-Jacques Foulon - Verschneite Landschaft mit Häusern und überbrücktem Fluss
Pablo Picasso - 2 x Vintage Pressefoto aus den 1970er Jahren - Erotik und Selbstportrait
Corry Ammerlaan - Skulptur „Viel Spaß! „
Jacqueline Schäfer - Farbsiebdruck CITYGIRL Handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1984 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 120 x 80 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 10 |
een in indrukwekkend zwarte tinten en het diepste donker donkerbruin( bijna zwart) uitgevoerde houtsnede. Ook deze op een extreem groot formaat op zwaar papier . Deze houtsnede maakt deel uit van een serie houtsnedes in zwart tinten met geometrisch abstracte figuren verwerkt in de houtsnede en doet sterk denken aan het werk van Soulages. Oplage 10 ex. genummerd 1/10 en gesigneerd.
Kunstenaar : Guillaume Le Roy
titel : Compositie
techniek : Houtsnede/ets
jaar : 1984
druk : Eigen druk
gesigneerd : Guillaume Le Roy ( in potlood)
oplage : 10 ex.
genummerd : 1/10
formaat : 120 x 80 cm.
Conditie: Mint
Zustand | Wie neu | ||
Prachtige houtsnede op zeer groot formaat. In de donkerste tinten. Zeer kleine oplage van slechts 10 ex. | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leidschendam, Niederlande | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 3-1-2019 um 14:43 |
Endzeit | 13-1-2019 um 22:26 |