Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Technik | Gouache |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie gouache van de topkunstenaar en graficus Guillaume le Roy ! Gesigneerd door de kunstenaar. bij afhalen zit het werk op een wit kartonnen achtergrond.80 x 63. Afkomstig uit BKR-collectie.
Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Die Arbeit sitzt oben auf einem weißen Karton. Wir werden es wahrscheinlich beim Versand abschneiden. | |||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 30-5-2022 um 16:00 |
Endzeit | 13-6-2022 um 20:00 |