Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Kleurtekening door Han Krug
Voorstelling van het landschap rond Beek in Montferland
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 14x17, p.p.maat 23x29
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Han Krug' en '11 juni 1975'
Getiteld l.o. 'Beek Montferland'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 17-7-2017 um 17:14 |
Endzeit | 27-7-2017 um 20:14 |