Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1991 |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 90 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi geometrische zeefdruk van Hans Klaui, prentmaat ca 90 x 70 cm en met passe partout 90 x 70 cm. Verkeert in goede staat. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Gorinchem of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking. De beschreven nummering is de juiste.
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 16-9-2022 um 13:48 |
Endzeit | 30-9-2022 um 22:45 |