Herman Brood - Farbsiebdruck JUMBO Handsigniert
David Roth - Farbsiebdruck - Auflage 150 - handsigniert - nummeriert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige litho van Hans van Dokkum. Met potlood gesigneerd. Mosgroen, gelakte lijst.
Formaat incl. lijst: 20 x 27 cm Techniek: lithografie Gesigneerd: ja, rechtsonder Oplage en jaartal: onbekend Conditie: als nieuw
Ort des Objekts | Utrecht, Niederlande |
Startzeit | 24-1-2018 um 14:02 |
Endzeit | 31-1-2018 um 14:02 |