Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1994 |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 80 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 200 exemplaren |
Leuke zeefdruk van de Rotterdamse kunstenaar in goede staat. Uit 1994.
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden bekeken en/of opgehaald in onze galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Zustand | Sehr gut | ||
Bovenin een stuk tape van een vorige inlijsting. Bij inlijsting met passe partout valt dit volledig buitenbeeld. | |||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 22-11-2021 um 15:50 |
Endzeit | 5-12-2021 um 10:22 |