Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Füller (Tinte) |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 28.5 x 23.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Pen tekening van Herman Bieling. Afmetingen blad: H28.5 x b23.5cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | Angemessen | ||||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Startzeit | 18-2-2024 um 23:56 |
Endzeit | 25-2-2024 um 20:20 |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |