Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pen (Inkt) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28.5 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pen tekening van Herman Bieling. Afmetingen blad: H28.5 x b23.5cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
Er zitten wat vlekjes op het blad en onderin een scheurtje(zie foto's). In werkelijkheid is het blad iets geliger, dit komt niet helemaal goed over op de foto. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 18-2-2024 om 23:56 |
Eindtijd | 25-2-2024 om 20:20 |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |