Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets van winter in Voorschoten.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Ets : 25 x 31,5 cm. met passe-partout en lijst : 48 x 53 cm.
Ets en p.p. zijn in goede staat.
Lijst heeft wat gebruiksporen.
=====================================
Hermanus van der Jagt (1882 - 1970)
Herman van der Jagt etste vooral landschappen in een realistische stijl.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roelofarendsveen, Niederlande |