Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van winter in Voorschoten.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Ets : 25 x 31,5 cm. met passe-partout en lijst : 48 x 53 cm.
Ets en p.p. zijn in goede staat.
Lijst heeft wat gebruiksporen.
=====================================
Hermanus van der Jagt (1882 - 1970)
Herman van der Jagt etste vooral landschappen in een realistische stijl.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roelofarendsveen, Nederland |