Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 Bücher, darunter das Frühwerk
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke kopergravure door Hubert Levigne.
Voorstelling van herfstvruchten in een buitenlandschap.
Gravure onder passepartout, beeldmaat 38x44, passepartoutmaat 50x55
Gesigneerd in potlood r.o. 'H.Levigne'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Startzeit | 1-3-2014 um 19:40 |
Endzeit | 8-3-2014 um 19:40 |