Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1965 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50 x 35 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | Gut | ||||||||||
In goede staat. In werkelijkheid is het blad iets geliger, dit komt niet helemaal goed over op de foto. | |||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 30-1-2022 um 22:18 |
Endzeit | 3-8-2022 um 22:33 |