Jan te Wierik - Set mit 3 Siebdrucken
Wilhelm Schlote - Spiralblumen – Originale Farbzeichnung
ARS Artigiana Deruta - Seltene Anbietschale mit Tiermotiven von 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Frau auf der Terrasse
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1979 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 55.5 x 37.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 153/300 |
Dit is een originele kleurenlithografie van Hugo Claus (Brugge, 1929 – 2008)
Litho met gedicht van Hugo Claus. Titel: Lente 2. Nummer: 153/300. Afmetingen werk: H55.5 x B37.5 cm. Het werk is rechts onder gesigneerd met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | Gut | ||
Het werk is in goede staat. Er zitten wat kleine bobbeltjes bovenaan het blad. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout | |||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 13-5-2019 um 11:14 |
Endzeit | 20-5-2019 um 19:24 |