Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 28 x 28 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 750 |
Complete uitgave van Jaski Art Gallery met een door Claus gesigneerde en genummerde zeefdruk. De uitgave bevat reproducties van werk van Claus en gesprekken van Robbert Roos en Cees Nooteboom met Claus en een beschouwing over hem door Jan Hoet (zie ook Colofon). De oplage bedroeg 750 exemplaren, dit is nummer 105. Alles in zeer goede conditie, alleen de omslag is wat verkleurd. De uitneembare zeefdruk is in mint conditie.
Afmetingen: 28cm x 28cm
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling
in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Zustand | Wie neu | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 6-6-2019 um 17:09 |
Endzeit | 17-6-2019 um 19:44 |