Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 750 |
Complete uitgave van Jaski Art Gallery met een door Claus gesigneerde en genummerde zeefdruk. De uitgave bevat reproducties van werk van Claus en gesprekken van Robbert Roos en Cees Nooteboom met Claus en een beschouwing over hem door Jan Hoet (zie ook Colofon). De oplage bedroeg 750 exemplaren, dit is nummer 105. Alles in zeer goede conditie, alleen de omslag is wat verkleurd. De uitneembare zeefdruk is in mint conditie.
Afmetingen: 28cm x 28cm
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling
in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 6-6-2019 om 17:09 |
Eindtijd | 17-6-2019 om 19:44 |