Martin Rous jr. - Grande huile sur toile "grisaille" - Abstrait A297C - signée
Bobo - Masque animalier - BOBO, BWA - Burkina Faso'
Michael Parkes - Promesses non tenues
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Sérigraphie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Figures |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 28 x 28 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 750 |
Complete uitgave van Jaski Art Gallery met een door Claus gesigneerde en genummerde zeefdruk. De uitgave bevat reproducties van werk van Claus en gesprekken van Robbert Roos en Cees Nooteboom met Claus en een beschouwing over hem door Jan Hoet (zie ook Colofon). De oplage bedroeg 750 exemplaren, dit is nummer 105. Alles in zeer goede conditie, alleen de omslag is wat verkleurd. De uitneembare zeefdruk is in mint conditie.
Afmetingen: 28cm x 28cm
Bij aankoop kan het werk worden
opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling
in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en
aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||
État | État neuf | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-6-2019 à 17:09 |
Heure de fin | 17-6-2019 à 19:44 |