Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Datum: 25-7-"71
Handgesigneerd: J. Min
Tekening met potlood
Afmetingen: 23,5 x 26,5 cm (38 x 35,5 cm incl. lijst)
Lijst en passe-partout zijn aan vervanging toe.
Ophalen of verzenden.
De verzendkosten zijn € 8,00
Startzeit | 2-6-2014 um 20:06 |
Endzeit | 15-6-2014 um 20:06 |