Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Datum: 25-7-"71
Handgesigneerd: J. Min
Tekening met potlood
Afmetingen: 23,5 x 26,5 cm (38 x 35,5 cm incl. lijst)
Lijst en passe-partout zijn aan vervanging toe.
Ophalen of verzenden.
De verzendkosten zijn € 8,00
Heure de début | 2-6-2014 à 20:06 |
Heure de fin | 15-6-2014 à 20:06 |