Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Datum: 25-7-"71
Handgesigneerd: J. Min
Tekening met potlood
Afmetingen: 23,5 x 26,5 cm (38 x 35,5 cm incl. lijst)
Lijst en passe-partout zijn aan vervanging toe.
Ophalen of verzenden.
De verzendkosten zijn € 8,00
Starttijd | 2-6-2014 om 20:06 |
Eindtijd | 15-6-2014 om 20:06 |