Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1969 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 76 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Karakteristiek, kleurrijk werk van Jacqueline de Jong. Litho op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘69) en genummerd (30/190). In zeer goede conditie; alleen hele lichte verkleuring aan de uiterste randen. Ingelijst met passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 76cm x 56cm
Zustand | Sehr gut | ||
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 17-4-2020 um 20:44 |
Endzeit | 24-6-2020 um 19:22 |