Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie zeefdruk van Jacqueline de Jong.
In prima conditie, alleen enkele lichte vouwen in het blad.
Gesigneerd en gedateerd in potlood 1975.
Oplage 81/190
Afmetingen blad: 77 x 56,5 cm
Afmetingen beeld: 74 x 50,7 cm
Werk wordt alleen verzonden, kosten 10 euro
Gecombineerde verzending mogelijk zonder extra kosten.
Startzeit | 22-6-2016 um 12:26 |
Endzeit | 6-7-2016 um 23:26 |