Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prent met een geschiedenis
Kunstenaar: Jacqueline de Jong
Techniek: zeefdruk
Jaar: 1979
Afmetingen: 50 x 65 cm
Nummer: 64/100
Gesigneerd: linksboven
Niet ingelijst
Startzeit | 23-4-2017 um 21:44 |
Endzeit | 30-4-2017 um 21:44 |